Калькулятор обчислення Підтримувальної Маржі для Коротких Позицій Обчисліть свою підтримувальну маржу для коротких позицій, навіть в некритих коротких позиціях

Обчисліть поточну підтримувальну маржу для коротких позицій та необхідну маржу. Обчислення нижче не включають комісії та податки. Якщо ви шукаєте калькулятор для довгих позицій або фінансування, відвідайте Калькулятор відсотка фінансування.

Маржа для короткої позиції:
0
гривні
Ринкова вартість до продажу:
0
гривні
Результати обчислення автоматично відображаються нижче після введення даних.
Ставка підтримки = (Ринкова вартість до продажу + Початкова маржа - Додаткова маржа) / Поточна ринкова вартість акції
= (0 + 0 + 0) / 0
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Інструкція з використання Калькулятора обчислення Підтримувальної Маржі для Коротких Позицій

Якщо ви хочете лише обчислити, коли ставка підтримки впаде нижче мінімуму, просто введіть ціну продажу та кількість.

Чи існує ризик втрати навіть у некритих коротких позиціях?

Звісно, торгівля на позику також є видом торгівлі з використанням маржі!

Усі, хто має досвід торгівлі з використанням маржі, можливо чули про "загальну ставку підтримки", що означає, що всі торгові позиції на вашому рахунку агрегуються в обчисленнях ставки підтримки. Це означає, що як позиції у позику, так і короткі позиції включаються в обчислення ставки підтримки. Якщо ставка підтримки опускається нижче 130% (залежно від регіону), ви ризикуєте бути примусово ліквідованими ваших позицій.

Хоча ставка підтримки обчислюється узагальнено для позик і коротких позицій, ми вже розглянули метод обчислення ставки підтримки для позик. Цього разу ми зосередимося на методі обчислення ставки підтримки для коротких позицій.

Формула для обчислення ставки підтримки для коротких позицій наступна: (Ринкова вартість до продажу + Початкова маржа - Додаткова маржа) / Поточна ринкова вартість акції

  • Ринкова вартість до продажу: Ринкова вартість акцій при відкритті короткої позиції
  • Початкова маржа: Маржа, вимагана при відкритті позиції (зазвичай 90%)
  • Додаткова маржа: Пізніше додана додаткова маржа

Коли ставка підтримки опускається нижче заданого мінімуму, ви отримаєте сповіщення про додавання маржі та повинні зробити це протягом певного періоду, інакше ваші короткі позиції будуть примусово ліквідовані!

Скільки маржі потрібно додати?

Відповідь: Вам слід щонайменше відновити задану мінімальну ставку підтримки, але це не означає, що ви можете скасувати розпорядження про додавання маржі

На практиці той же самий концепт вже обговорювався в калькуляторі маржі. В різних країнах і регіонах існують різні нормативні вимоги, і часто потрібно перевищити певну величину, щоб скасувати розпорядження про додавання маржі, інакше установи мають право ліквідувати вас того ж дня!

На завершення

Торгування короткими позиціями - це також мистецтво само по собі

Багато досвідчених гравців на фондовому ринку вже брали короткі позиції, особливо коли ринок перебував у спадній тенденції. Проте існує багато аспектів, які потрібно враховувати при торгівлі короткими позиціями. Ви повинні справді знати, коли зупинитися і дотримуватися своїх торгових правил, щоб мати успіх на волатильному ринку.

У майбутньому, якщо у мене буде час, я напишу докладну статтю на блозі, пояснюючи, як використовувати інструмент калькулятора підтримувальної маржі для коротких позицій. Залишайтеся на зв'язку.

Інформаційний розділ: (Усі функції на цьому веб-сайті є безкоштовними і підтримуються завдяки рекламі та спонсорам)

X
Бізнес-співпраця:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});