Калькулятор утримання маржі Розрахунок Суми розриву та Мінімального депозиту

Розраховує поточну маржу фінансових інструментів з можливістю фінансування/лізингу та суму мінімального депозиту при падінні ціни. Ця функція також може бути використана для розрахунку ціни примусової ліквідації постійних ф'ючерсних контрактів у майбутньому.

Ваш платіж:
0
в одиниці
Сума фінансування:
0
в одиниці
Результат відображається автоматично, якщо всі поля заповнені.
Маржа утримання = Поточна загальна вартість / (Сума фінансування - Додаткова маржа, додана пізніше)
= ( X ) / (0 - 0)
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Що таке примусова ліквідація?

П: Якщо вартість фінансових продуктів, які ви придбали, стрімко падає, вас можуть змусити їх продати, оскільки ви придбали їх в кредит!

На ринку існує багато фінансових продуктів і інструментів для важільного торгівлі, які можуть збільшити ваш прибуток, але також приносять більше ризику. Коли інвестори надають гарантії постачальникам послуг та беруть у борг гроші для покупки продуктів з вартістю, що вище вартості гарантій, це називається "торгівлею на маржі". Наприклад, якщо акція має початкову ціну в 10 доларів, і ви хочете купити 1000 акцій, вам потрібно 10 000 доларів. Якщо ви використовуєте важіль 2,5 раза, вам потрібно внести лише 4 000 доларів як гарантію.

Під час торгівлі на маржі є значення, яким вам потрібно керувати, яке називається "Маржа утримання" або просто "Маржа".

Проста формула: Поточна загальна вартість / (Сума фінансування - Додаткова маржа, додана пізніше)

  • Поточна загальна вартість: поточна ринкова вартість, яку ви маєте, змінюється зі зміною ринкової ціни.
  • Сума фінансування: гроші, які ви позичили від постачальника послуг.
  • Додаткова маржа, додана пізніше: пізніше додана додаткова маржа.

У вищезазначеному прикладі маржа при торгівлі на маржі становила б 10 000 доларів / 6 000 доларів ≈ 166,7%

Більшість постачальників послуг встановлюють мінімальну маржу утримання для своїх продуктів. Якщо маржа опускається нижче цього значення, ви отримаєте сповіщення щодо внесення додаткової гарантії.

Якщо маржа опускається нижче мінімальної маржі утримання, ви отримаєте сповіщення щодо внесення додаткової гарантії і буде повідомлено, скільки днів у вас є на це. Якщо ви не внесете додаткову гарантію протягом визначеного періоду, продукт буде продано за ринковою ціною, що відомо як "примусова ліквідація"!

Деякі ф'ючерсні продукти (наприклад, постійні ф'ючерсні контракти на криптовалюту) не мають мінімальної маржі утримання. Якщо маржа опускається нижче 100%, позиція ліквідується і баланс вашого рахунку стає нульовим.

Скільки потрібно внести як додаткову гарантію?

П: Вам слід внести щонайменше таку суму, що перевищує мінімальну маржу утримання як гарантію, але не думайте, що це все, що вам потрібно зробити!

Навіть якщо ви додаєте додаткову гарантію для перевищення мінімальної маржі утримання, деякі постачальники послуг все одно можуть включити вас в список спостереження. Вам потрібно додавати додаткову гарантію, доки не перевищите певний поріг. Наприклад, якщо мінімальна маржа утримання акції становить 130%, і ви вже опустилися нижче цього рівня і додали додаткові гарантії, але у вас немає достатньо грошей, щоб підняти маржу вище 166%, якщо маржа знову опускається нижче 130%, вам потрібно буде додати додаткову гарантію протягом того самого дня, інакше ваша позиція буде ліквідована.

Висновок

Редактор: Якщо це не працює, обмежте збитки і продовжуйте.

Якщо ви дійсно почали помічати спадну тенденцію, встановіть зупинку з втратами і закрийте свою позицію.

Читайте блоговий запис: [Представлення Інструменту] Калькулятор утримання маржі - Допомагає розраховувати Суму розриву

Інформаційний розділ: (Усі функції на цьому веб-сайті є безкоштовними і підтримуються завдяки рекламі та спонсорам)

X
Бізнес-співпраця:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});