Online QR Kod Oluşturucu #QRKodlar #Barkodlar #Oluşturucu #Dönüştürücü #Kişiselleştirme

Ayarlar

2
(Maksimum 30, minimum 1)
M(15%)

↓↓↓ Burada Oluştur

QR Kodu İndir:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

QR Kod Oluşturucu Tanıtımı:

Renkleri ve ayarları özelleştirerek benzersiz kodlar oluşturun.

QR Kod Oluşturucumuz, diğer çevrimiçi araçlardan kullanıcı dostu olması açısından farklıdır. Örneğin, metin girişi otomatik olarak bir URL, telefon numarası veya düz metin olarak tanınır, ek seçimler gerekmez. Ayrıca, profesyonel parametreleri incelemeye gerek yoktur; QR kodu oluşturmak genellikle sadece beş saniye sürer, hızlı ve kullanışlıdır ve hemen indirme yapmanıza olanak tanır.

QR Kod Nedir?

QR Kodu, geleneksel barkodlardan daha fazla bilgi saklayabilen iki boyutlu bir barkod türüdür.

"QR" terimi, yaratıcısının hızlı bir şekilde çözülebilmesini umduğu için "Quick Response" (Hızlı Tepki) kavramından gelir. 1994 yılında Japon bir otomobil şirketi olan Bay Masahiro Hara, bilgi depolama konusundaki geleneksel barkodların sınırlamalarını aşmak için QR kodunu icat etti. Modül sayısı arttıkça, bir QR kodu 984 Çince karakter, 4296 alfanümerik karakter veya hatta 7089 sayı karakteri saklayabilir.

QR kodlarının geniş bir kullanım alanı vardır, ürün kodları, elektronik biletler, mobil ödemeler, dijital kartvizitler, URL bağlantıları, Wi-Fi bağlantıları, harita navigasyonu, havaalanı biniş kartları, üyelik kartları, çevrimiçi oturum açma ve bilgi paylaşımı dahil olmak üzere. Daha fazla ayrıntılı bilgi için QR Kod Güvenliği: QR Kodları Nedir ve Nasıl Güvenli Kullanılır? adresine başvurabilirsiniz.

Bilgi Alanı: (Bu web sitesindeki tüm özellikler ücretsizdir ve reklamlar ve sponsorlar aracılığıyla sürdürülmektedir)

X
İş İşbirliği:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});